Ana sayfa Doğum Başka Bir Doğum Mümkün

Başka Bir Doğum Mümkün

Ben bu yola doğumları iyileştirebilmek için çıktım. Biliyorum ki iyileşen her doğum dünyayı değiştirecek en güzel adım. Ben bir doula olarak başka doğumların mümkün olduğuna inanıyor, artık görüyor ve bunun için çalışıyorum.

Ama en büyük sorumluluk anne adayı olarak sende. Doğumuna sahip çıkıp, doğum tercihlerine saygı duyan ve o doğrultuda hareket eden bir ekiple doğumuna girmen ve tabi ki doğumuna hazırlanman gerekiyor. Doğumuna hazırlanan ve doğru tercihler yapan her gebe inanıyorum coşkuyla doğumundan çıkıp güzel anılarla hatırlayacaktır o mucize anları. Coşkulu doğum deyip duruyorum. Peki nedir bu coşkulu doğum?

Doğum loş ısığı sever, mahremiyet ister, sessizlik ve güven ister. Sıcak ortam sever. Kalabalıktan ve gürültüden uzak olmak ister. Yanınızda eşiniz ve sizi rahat ettirecek, güvendiğiniz profesyonel destekçiniz dışında kimseye ihtiyacınız yoktur. Böyle bir ortamda gevşemiş ve teslim olmuşsunuzdur. İşte böyle ortamdan çıkılan doğumlar coşkuyla çıkılan doğumlar oluyor. Doğumunuza hazırlanarak doğumunuzdan coşkuyla çıkabilirsiniz.

Ve doğum anında, bu mucizeyi birlikte gerçekleştirmiş olduğunuzu bilmenin coşkusunu yaşarsınız. İkinizin de hiç bir zaman unutamayacağı bir mucize.

Sevgiyle kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İlginizi Çekebilir

Normal Doğumun Avantajları

Özellikle doğum esnasında dahi kontrolü elinde tutmak isteyen, bebeğinin dünyaya geliş anı…